top of page

CENNÍK

BALÍČKY

 

Denné líčenie + úprava vlasov

Jemné prirodzené líčenie ktoré vyzdvihne vaše krásne črty a zvýrazní váš pohľad. Výsledný efekt tohto tipu líčenia je prirodzený look, v ktorom pôsobíte milo, príjemne, profesionálne a čisto. Takéto líčenie je zväčša využívané na fotenie, biznis portréty, natáčanie, denné udalosti - krst, promócie... Jednoduchá úprava vlasov napr. ľahké rozčesané vlny (bez tupírovania, tvarovania a použitia rôznych stylingových prípravkov...

 

100 €

+

 

 

Večerné líčenie + účes

Líčenie, ktoré zvýrazní vaše oči alebo pery, a premení vás na ozdobu každej večernej udalosti, či už sú to veľkolepé plesy, firemné večierky, stužkové, oslavy, svadby a ďaľšie udalosti. K takémuto líčeniu podľa strihu šiat zjedntíme makeupom aj pokožku krku, dekoltu a rúk. Účes si často krát vyžaduje rôzne výplne, kombinovanie nátačiek a kulmovania, tiež aj niekoľko druhov stylingových produktov pred samotnou úpravou vlasov a taktiež silnú fixáciu účesu či už ide o eleantný alebo messy drdol alebo bohaté či veľké a nedbalé vlny.

 

130 €

Svadobná vizáž

Svadobnú vizáž tvorí predovšetným kvalitný základ, vrstvenie a kombinovanie produktov tak, aby makeup vydržal od ranných svadobných príprav, cez fotenie a obrad až do samotného rána a pri tom vyzeral prirodzene, sviežo, elegantne a noblesne. Účes si často krát vyžaduje rôzne výplne, kombinovanie nátačiek a kulmovania, tiež aj niekoľko druhov stylingových produktov pred samotnou úpravou vlasov a taktiež silnú fixáciu účesu či už ide o eleantný alebo messy drdol alebo bohaté či veľké a nedbalé vlny.

 

 

150 €

 

 

500 €

VIP Servis

Ide o rezerváciu celého dňa od rána do obradu na vami určenom mieste. V prípade potreby Vás čakám do konca gratulácií, aby sme prípadné pusinky na líčkach mohli rýchlo vyzmizíkovať. Balíček obsahuje kompletnú vizáž - čiže makeup a účes pre nevestu a tri dámy. 

ÚPRAVA VLASOV

Jednoduchá úprava vlasov​

Účes

Svadobný Účes

LÍČENIE

Denné líčenie

Večerné líčenie

Svadobné líčenie

 

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Darčeková poukážka v hodnote 60 €

Darčeková poukážka v hodnote 100 €

Darčeková poukážka v hodnote 150 €

 

45 €

 65 €

75 €

55 €

65 €

75 €

60 €

100 €

150 €

SKÚŠKA

Konzultácia

Skúška svadobnej vizáže

Záloha za svadobný termín

Záloha za VIP servis

KURZY

Poradenstvo

- makeup, poradenstvo

Wakeup & Makeup

- kurz sebalíčenia a poradenstvo

Love is in the Hair

- kurz úpravy vlasov

PROFI

- intenzívny tréning pre vizážistov

Zdarma

100 -120 €

50 €

200 €

150 €

300 €

150 €

400 €

bottom of page