Chemický peeling

Pri každom druhu peelingu klient musí 14 dní pred samotným chemickým ošetrením používať špeciálnu domácu starostlivosť. To isté platí po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať do doby, než sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-4 dni. Pri liečení pleti chemickým peelingom odporúčam opakovanie 4-6 krát s rozostupom 10-14 dní.

Naše

ošetrenia

01

Clarity

55,00€

Chlemický povrchový peeling proti akné rýchlo redukuje akné a značne znižuje riziko jeho budúceho výskytu. Pôsobí na všetkých troch úrovniach akné tým, že sa samostatne zameriava na jednotlivé prejavy: upchaté póry, vyrážky a zápal. Silná dávka kyseliny salicylovej preniká priamo do pórov a folikulov. Tým pomáha udržiavať póry bez bunkových nečistôt a redukuje tak mieru zablokovania a následného vzniku čiernych bodiek a vyrážok. Redukuje produkciu mazu a poskytuje jemnú exfoliáciu.

03

Even

55,00€

Chemický peeling proti pigmentácii

Depigmentačný povrchový peeling je zameraný špeciálne na problémy spôsobené slnečným žiarením a na nadmernú pigmentáciu. Tento peeling preniká do pigmentových buniek pokožky a účinne redukuje nežiadúce sfarbenie. Najefektívnejší spôsob dosiahnutia jasnejšieho a rovnomernejšieho tónu pleti, bez tmavých škvŕn a hyperpigmentácie je eliminácia kožných buniek bohatých na melanín a zabránenie stmavnutia nových kožných buniek. 

 

Účinné zložky chemického peelingu whitePeel prenikajú do pigmentových buniek pokožky (melanocytov) a jemne a účinne redukujú nežiaduce sfarbenie. Tým dochádza k redukcii nadmernej pigmentácie a celkovo k rozjasneniu pokožky. Vyššia koncentrácia kyseliny mliečnej spomaľuje tvorbu tyrozinázy (enzým zodpovedný za syntézu melanínu) na bunkovej úrovni DNA a zvýšenie odbúravania melanínu z epidermis. 

Tento peeling je vhodný pre redukciu pigmentových škvŕn, povrchovú melazmu a post-zápalové pigmentácie.

02

Rewind

55,00€

Chemický povrchový peeling proti vráskam bohatý na kyselinu L-mandľovou a laktobionickú je vynikajúci peeling eliminujúci jemné ryhy a vrásky. Výsledkom je viditeľné omladenie a regenerácia pokožky. Príprava pleti pred kúrou sa odporúča pre získanie najlepších výsledkov. Vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie.