Úprava obočia a vosk

8K9A5139 z.jpg

Naše

ošetrenia

01

Farbenie a formovanie obočia

12,00€

​Na úpravu obočia používam pinzetu alebo veľmi jemný vosk, ktorý sa viaže iba na chĺpky a nie na pokožku. 

To zaisťuje takmer bezbolestné odstránenie aj tých najmenších chĺpkov. Či už sa rozhodnete pre voskovanie alebo vytrhávanie, výsledok bude rovnako krásny. Iba technika je iná. Ak neviete, ktorý spôsob zvoliť, veľmi rada vám poradím, prípadne môžeme vyskúšať oboje. ​Pre zvýraznenie vášho obočia odporúčam farbenie. Použitím farby môžete zvýrazniť chĺpky obočia o niekoľko odtieňov a na koži môžeme vytvoriť jemné podfarbenie, aby vaše obočie vyezralo upravenejšie a prirodzene hustejšie. Chĺpky vydržia zafarbené 4 až 5 týždňov. Podfarbenie pokožky vydrží pribižne 5 dní. 

02

Farbenie mihalníc

10,00€

​Farbenie mihalníc dodá vašim očiam nový mladistvý vzhľad. Oči sú tak výraznejšie a jasnejšie. Prípravky používané na farbenie sú šetrné a mihalnice nepoškodzujú. Výsledok po farbení je viditeľný okamžite a vydrží tri - štyri týždne. Farbenie mihalníc spolu s úpravou a farbením obočia dokáže ovplyvniť celkový vzhľad a výraz vašej tváre.

03

Vosk

​Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpku aj s  korienkom, trvá niekoľko týždňov, kým znova narastie. Po opakovanom depilovaní chĺpkov takýmto spôsobom, sa môže stať, že na niektorých miestach chĺpky skoro úplne prestanú rasť, resp. im bude trvať veľmi dlho, kým opäť narastú avšak veľmi jemné. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké. Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch, približne po 3 až 4 týždňoch, avšak jej výhodou je, že chĺpky zanecháva na rozdiel od žiletky jemné ako keď rastú prvýkrát. Tento typ depilácie je vhodný rovnako pre dámy ako aj pánov a je možné aplikovať ho na takmer akejkoľvek lokalite na tele – od hornej pery, cez podpazušie, chrbát až po lýtka.

Horúci depilačný vosk aplikujeme na požadovanú oblasť a následne sa naň priloží kus pevnej látky. Ten sa potom prudkým pohybom strhne v protismere rastu chĺpkov. Zvyšky vosku, ktoré zostanú na pokožke, sa odstránia pomocou hojivého oleja. Dĺžka ošetrenia je vždy závislá od plochy, ktorá sa depiluje. Môže teda ísť o 3 minútové ošetrenie v prípade hornej pery alebo hodinové v prípade kombinácie rôznych lokalít na tele.

Pre niektorých klientov môže byť táto forma odstraňovania chĺpkov bolestivá, všetko však záleží od individuálneho prahu bolesti. Keďže vosk odtrhneme rýchlym a prudkým pohybom, bolesť je veľmi krátka a väčšina klientov ju pociťuje iba ako krátke štipnutie. V mnohých prípadoch klienti po čase bolesť prestanú vnímať úplne.

VOSK - DÁMY

 

Podpažie

                                     

Predlaktia                                     

 

Brucho                                         

 

Bikiny                                         

Predkolenia                                 

 

Nohy komplet 

 

 

10,00 €

10,00 €

10,00 €

15,00 €

20,00 €

30,00 €

VOSK - PÁNI

 

Podpažie                                          

 

Hrudník                                          

 

Brucho                                         

 

Chrbát komplet                            

 

Ruky komplet                               

Nohy komplet

 

 

10,00 €

15,00 €

15,00 €

25,00 €

20,00 €

35,00 €