top of page

​Úprava obočia a vosk

​Farbenie a formovanie obočia

15 eur

 

Na úpravu obočia používame pinzetu alebo veľmi jemný vosk, ktorý sa viaže iba na chĺpky a nie na pokožku. 

To zaisťuje takmer bezbolestné odstránenie aj tých najmenších chĺpkov. Či už sa rozhodnete pre voskovanie alebo vytrhávanie, výsledok bude rovnako krásny. 

Pre zvýraznenie vášho obočia odporúčam farbenie. Použitím farby môžete zvýrazniť chĺpky obočia o niekoľko odtieňov a na koži môžeme vytvoriť jemné podfarbenie, aby vaše obočie vyezralo upravenejšie a prirodzene hustejšie. Chĺpky vydržia zafarbené 4 až 5 týždňov. Podfarbenie pokožky vydrží pribižne 5 dní. 

Farbenie mihalníc

10 eur

​Farbenie mihalníc dodá vašim očiam nový mladistvý vzhľad. Oči sú tak výraznejšie a jasnejšie. Prípravky používané na farbenie sú šetrné a mihalnice nepoškodzujú. Výsledok po farbení je viditeľný okamžite a vydrží tri - štyri týždne. Farbenie mihalníc spolu s úpravou a farbením obočia dokáže ovplyvniť celkový vzhľad a výraz vašej tváre.

Vosk

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpku aj s  korienkom, trvá niekoľko týždňov, kým znova narastie. Po opakovanom depilovaní chĺpkov takýmto spôsobom, sa môže stať, že na niektorých miestach chĺpky skoro úplne prestanú rasť, resp. im bude trvať veľmi dlho, kým opäť narastú avšak veľmi jemné. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké. Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch, približne po 3 až 4 týždňoch, avšak jej výhodou je, že chĺpky zanecháva na rozdiel od žiletky jemné ako keď rastú prvýkrát. Tento typ depilácie je vhodný rovnako pre dámy ako aj pánov a je možné aplikovať ho na takmer akejkoľvek lokalite na tele – od hornej pery, cez podpazušie, chrbát až po lýtka.

Horúci depilačný vosk aplikujeme na požadovanú oblasť a následne sa naň priloží kus pevnej látky. Ten sa potom prudkým pohybom strhne v protismere rastu chĺpkov. Zvyšky vosku, ktoré zostanú na pokožke, sa odstránia pomocou hojivého oleja. Dĺžka ošetrenia je vždy závislá od plochy, ktorá sa depiluje. Môže teda ísť o 3 minútové ošetrenie v prípade hornej pery alebo hodinové v prípade kombinácie rôznych lokalít na tele.

Pre niektorých klientov môže byť táto forma odstraňovania chĺpkov bolestivá, všetko však záleží od individuálneho prahu bolesti. Keďže vosk odtrhneme rýchlym a prudkým pohybom, bolesť je veľmi krátka a väčšina klientov ju pociťuje iba ako krátke štipnutie. V mnohých prípadoch klienti po čase bolesť prestanú vnímať úplne.

Hoop earrings -  Women | Mango USA.png
bottom of page