Dovoľte mi podeliť sa s vami o môj príbeh o tom, ako sa z môjho sna stala moja práca, ktorej sa venujem viac ako 8 rokov.

Už od môjho detstva som vnímala krásu ľudí ako samozrejmosť v tom zmysle, že existuje v každom z nás. Každá žena má v sebe krásu aj keď nie vždy sme s krásou, ktorá nám bola daná stotožnené. Takmer každá žena by najradšej zmenila svoje rovné vlasy za kučeravé, svoje hnedé oči za modré, svoj výrazný nos za menej nápadný a ach tie lícne kosti....no prečo by nemohli byť viac výrazné? 

 

Každá črta tváre je jedinečná a každá z nás je jedinečná.

 

Práve táto myšlienka ma ako násťročnú viedla k tomu aby som svoje vzdelanie venovala štúdiu kozmetiky a vizáže. V roku 2013 som získala všetku požadovanú kvalifikáciu a otvorila som si svoj vlastný salón. Od tej doby som tu, s podporou vás všetkých, naďalej sa venujem štúdiu a svoje poznatky prinášam k vám a pomáham vám so všetkými potrebami vašej krásy. Produkty, ktoré používam pri ošetreniach si nevyberám podľa silného marketingu a pekného obalu. Vždy je podstatou zloženie, koncentrácia účinných látok, ich kombinácia a celkové výsledky na pleti. 

 

Moja filozofia je jednoduchá - ukázať vám jedinečnosť, ktorá je vo vás.

Vítam vás v mojom salóne s otvorenou náručou, spolu dokážeme splniť váš krásny sen.

Uvidíme sa čoskoro!

Lubi ...

Kontakt

Email:                                                             Tel:                                              Adresa:

orolinova.lubica@gmail.com                              00421 907 529 613                        Dunajská 35, 811 01, Bratislava