Ošetrenia s enzymatickým peelingom

Ideálne pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Tieto ošetrenia prinášajú okamžité výsledky pre množstvo kožných problémov, ako sú fádnosť, suchosť, dehydratácia, prekrvenie a nedokonalosti. Ideálne na omladenie pleti pred alebo po lete, alebo ak chcete jednoducho skúsiť zložitejšie ošetrenie.

Ošetrenia za pomoci enzymatického peelingu sa môžu prevádzať ako samostatné 45-minútové ošetrenia bez masáže a môžu byť tiež aplikované pravidelne, aby sa vyriešili špecifické problémy s pokožkou a aby sme zlepšili váš existujúci liečebný plán.

 

Je tiež možné do ošetrenia zaradiť aj blahodarnú francúzsku masáž a zvýšiť tak absorbovanie účinných látok do pokožky.

 

V takom prípade je dĺžka ošetrenia 90-120 minút. Tieto ošetrenia sa vykonávajú od októbra do apríla.

Bielenie

Rozjasnenie pleti ideálne pre tých, ktorí bojujú s nerovnomerným odtieňom pleti alebo fádnou pleťou. Ošetrenie Brightening zjednocuje tón pleti a rozjasňuje pokožku. Peeling s jemnou AHA kyselinou, infúzia silného vitamínu C a koncentrovaná rozjasňujúca maska ​​fungujú súdržne pri riešení príznakov unavenej pleti a pigmentácie. Ošetrenie ukončíme  aplikáciou rozjasňujúcej masky s vitamínom C, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, rozjasňuje ju a pomáha chrániť pleť pred volnými radikálmi.

Hydratácia

Koncentrovaná podpora hydratácie pre tých, ktorých pokožka trpí environmentálnymi alebo sezónnymi zmenami, stresom, častým cestovaním a nedostatkom spánku. Hydratačné ošetrenie, pozostávajúce z peelingu s obsahom AHA a hyalurónovej masky, bohatej na lipidy, ktoré napĺňajú pokožku životne dôležitými peptidmi a kyselinou hyalurónovou. Pokožka ostáva pružná, šťavnatá a hydratovaná, výsledkom je žiarivý vzhľad.

Anti- age

 

Multivitamínový kokteil, ktorý hydratuje, spevňuje a dodáva pleti minerálne látky. Protivráskové ošetrenie obsahuje vitamíny, aminokyseliny a proteíny. Ošetrenie ukončíme platinovou maskou ktorá stimuluje tvorbu kolagénu a chráni pred poškodením infračerveným žiarením. Udržuje rovnováhu a hydratáciu v pleti.

Po ošetrení je pleť hydratovaná,  rozžiarená, kožné tkanivo je stimulované a revitalizované. Obnovuje sa bunková výmena.

Čistenie

Čistenie pre pleť s nedokonalosťami a zápalmi je cielená liečba určená na detoxikáciu a upokojenie zápalov na koži.

 

Aplikácia enzymatickho peelingu a posilňovačov imunity sa používa na zjemnenie a liečenie pokožky, pričom sa posilní výkonnosť epidermálnej bariéry a reguluje sa mazová aktivita, ktorá zanecháva pleť čistú a upokojenú. Na konci ošetrenia pokožku vyživíme a upokojíme maskou bohatou na prírodné íly kaolín a bentonit, ktorý jemne detoxikuje pokožku a dodáva jej svieži vzhľad, zatiaľ čo zmatňuje a pôsobí ako prevencia čiernych bodiek a rozšírených pórov.

 

Pleť je po aplikácii hĺbkovo vyčistená, kožné lipidy sú v rovnováhe a rozšírené póry viditeľne zjemnené a stiahnuté. Tým, že bráni upchávaniu pórov, obsiahnuté prírodné íly napomáhajú minimalizovať vznik akné. Najmä účinný je v tomto ohľade bentonit, ktorý navyše pôsobí antibakteriálne a redukuje výskyt baktérií spôsobujúcich v pleti zápaly.

Kontakt

Email:                                                                                                Tel:                                                                         Adresa:

orolinova.lubica@gmail.com                                                         00421 907 529 613                                                  Dunajská 35, 811 01, Bratislava