Filozofia našich ošetrení sa zameriava na zdravie pokožky a je vyjadrením našej vášne a filozofie: spájať klinickú účinnosť so starou múdrosťou krásy. Prvoradé sú výsledky, no rovnako aj zabezpečenie toho, aby klienti odchádzali s pocitom omladenia, relaxácie a pokoja.

Pleťové ošetrenia sú navrhnuté ako séria prispôsobiteľných ošetrení zameraných na riešenie množstva kožných problémov od dehydratácie, straty pevnosti, nerovnú textúru pokožky až po citlivosť, pigmentáciu, fádnosť a zároveň ponúka pocit relaxu a pokoja.

Konzultácia

Táto 60-minútová konzultácia, navrhnutá ako poradenské stretnutie, nám umožňuje predpísať domáci režim a liečebný plán založený na vašich aktuálnych kožných problémoch. Počnúc dôkladnou analýzou pokožky, vám navrhnem kompletný režim starostlivosti o pokožku doma, spojený s liečebným plánom v salóne, aby efektívne riešil jedinečné potreby vašej pokožky. Váš vlastný režim starostlivosti o pokožku doma bude pozostávať z výberu produktov našej širokej škály medzinárodne uznávaných značiek starostlivosti o pleť.

Pozn.: Konzultačný poplatok vo výške 100 EUR je možné kompenzovať kúpou produktov.

Kozmetická masáž je nenahraditeľným prvkom v profesionálnom ošetrení pleti. Masáž s liftingovým, okysličujúcim a revitalizačným účinkom začína na ramenách pokračuje cez dekolt, trapézy a krk, kde nám uvoľňuje tvárové svaly, vďaka čomu vieme pri masáži tváre lepšie uvoľniť napätie a docieliť čo najlepší výsledok. Masáž ukončíme masírovaním vlasovej pokožky. Táto masáž je charakteristická radou špecifických pohybov, a je založená na mobilizácii hlbokých tkanív. Vedie pozdĺž svalového pruhu, cielene pôsobí na mimické svaly tváre a do hĺbky stimuluje schopnosť kožných tkanív vstrebávať aktívne látky. Kontúry tváre a krku sú opätovne vytvarované, masáž má viditeľný a dlhotrvajúci liftingový účinok. Pleť výrazne stimuluje, prekrvuje pokožku, omladzuje, pôsobí protivráskovo, relaxačne a detoxikačne.

Dĺžka ošetrenia s masážou je 90 -120 minút

Tieto ošetrenia sa vykonávajú celoročne.

Ideálne pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Tieto ošetrenia prinášajú okamžité výsledky pre množstvo kožných problémov, ako sú fádnosť, suchosť, dehydratácia, prekrvenie a nedokonalosti. Ideálne na omladenie pleti pred alebo po lete, alebo ak chcete jednoducho skúsiť zložitejšie ošetrenie.

Ošetrenia za pomoci enzymatického peelingu sa môžu prevádzať ako samostatné 45-minútové ošetrenia bez masáže a môžu byť tiež aplikované pravidelne, aby sa vyriešili špecifické problémy s pokožkou a aby sme zlepšili váš existujúci liečebný plán.

 

Je tiež možné do ošetrenia zaradiť aj blahodarnú francúzsku masáž a zvýšiť tak absorbovanie účinných látok do pokožky.

 

V takom prípade je dĺžka ošetrenia 90-120 minút.

Tieto ošetrenia sa vykonávajú od októbra do apríla.

Chemický peeling funguje na princípe zmeny prirodzeného pH pleti. To je ľahko kyslé a má hodnotu približne 5,5. Akákoľvek látka, ktorá má iné pH, a ktorú na pokožku aplikujeme spôsobuje jej zmeny. Dochádza k odlupovaniu vrchnej vrstvy pokožky a starých kožných buniek a tiež k regeneračným procesom, na konci ktorých stojí krásna pokožka bez jazvičiek po akné, hyperpigmentácie a vrások. Ošetrenia chemickým peelingom sa vykonávajú približne od októbra do apríla. 

Dĺžka ošetrenia je približne 60 minút.

Kontakt

Email:                                                             Tel:                                              Adresa:

orolinova.lubica@gmail.com                              00421 907 529 613                        Dunajská 35, 811 01, Bratislava