8K9A4633%20z_edited.jpg
V I T A J T E

Naša práca v SKIN CARE by Ľubica Orolínová je založená na myšlienke prirodzenej krásy.

Filozofia našich ošetrení sa zameriava na zdravie pokožky a je vyjadrením našej vášne a filozofie: spájať novodobú účinnosť so starou múdrosťou krásy. Prvoradé sú výsledky, no rovnako aj zabezpečenie toho, aby klienti odchádzali s pocitom omladenia, relaxácie a pokoja.

Pleťové ošetrenia sú navrhnuté ako séria prispôsobiteľných ošetrení zameraných na riešenie množstva kožných problémov od dehydratácie, straty pevnosti, nerovnú textúru pokožky až po citlivosť, pigmentáciu, fádnosť a nedokonalosti.

Vitajte v SKIN CARE by Ľubica Orolínová.

SALÓNOVÁ ETIKETA

REZERVÁCIA

Ak chcete získať svoj preferovaný deň a čas, prosíme vás, aby ste si termín rezervovali v dostatočnom časovom predstihu. Vždy sa budeme snažiť vyhovieť vášmu plánu, avšak v prípadoch, keď to nebude možné, vás môžeme zapísať do zoznamu, a ak sa uvoľní vami preferovaný termín, budeme vás kontaktovať.

ZRUŠENIE ALEBO ZMENA TERMÍNU

Ak vás nepredvídané okolnosti nútia zmeniť dohodnutý termín, obráťte sa na nás a preplánujeme ho. To isté platí aj pri zrušení termínu. Stačí poslať sms s dátumom a časom vášho termínu a informáciou o jeho zrušení.
Prosíme kontaktujte nás ihneď ako viete, že nemôžete prísť a nenechávajte si zrušenie alebo presúvanie termínu na poslednú chvílu. Pri zrušení termínu menej ako 24 hodín pred vaším termínom, hradíte 50% z celkovej sumy rezervácie.
CENY A SLUŽBY
Pokrok v technologickej a kozmetickej oblasti rýchlo napreduje. Preto sa aj my neustále školíme a študujeme, vďaka čomu upravujeme a vylepšujeme naše procedúry. Vďaka tomu môžeme ošetrenia upraviť tak, aby predstavovali najlepšie postupy v oblasti kozmetiky a zlepšovania stavu pokožky.  Ceny ošetrení sa tiež môžu meniť.
DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Darčekové certifikáty je možné zakúpiť priamo v salóne. Platnosť poukazov je 12 mesiacov od dátumu zakúpenia. Môžu sa využiť na konkrétne ošetrenie alebo na kúpu produktov. 
Darčekové certifikáty majú elegantný dizajn, sú krásne zabalené v priesvitnej obálke a sú previazané jemnou stuhou.
PRED VAŠÍM PRVÝM TERMÍNOM
Odporúčam vám, aby ste sa vyhli opaľovaniu tváre, krku a dekoltu počas siedmich dní pred svojím termínom. Poznamenajte si tiež podrobnosti o vašom súčasnom domácom režime, o stave pokožky a akýchkoľvek nedávnych exfoliáciách, laserových alebo nápravných ošetreniach, tetovaní obočia, injekčných aplikáciách a voskovaní, ktoré ste absolvovali v krátkej dobe pred termínom.

Ľubica Orolínová je renomovaná slovenská vizážistka a expertka v starostlivosti o pleť.

Vyznačuje sa ako vášnivá zástankyňa inovácie a neustáleho vzdelávania sa v oblasti zlepšovania zdravia pleti. Hlavnou myšlienkou jej technologických postupov je kombinácia najlepších, moderných liečebno - klinických postupov, v kombinácií s tradíciou krásy „starej školy“. Súkromie a diskrétnosť klientov je pre Ľubicu takisto na prvom mieste. Za pomoci najmodernejších technológií a formulácií používaných produktov v tandeme s predpísanými režimami starostlivosti o pleť sa špecializuje na ošetrenia šité na mieru čo zaručí zlepšenie stavu pleti a celkového zdravia pokožky.


Ľubica je uznávaná pre svoj starostlivý dotyk a vycibrenú estetiku, vďaka čomu zdokonaľuje svoju prácu s klientmi v celom rade náročných profesií, čím nadobúda veľké skúsenosti, ktoré jej umožňujú neustále napredovať, vzdelávať sa a vyhovieť dokonca aj tým najnáročnejším kozmetickým požiadavkám klientov.

Vďaka jej odhodlaniu a odborným znalostiam je jej práca priamym základom pre dokonalý výsledok estetických zákrokov popredných slovenských estetických lekárov. Výnimočnosť podčiarkuje svojim prístupom, diskrétnosťou, profesionalitou a jej služby pre zákazníkov naplno upevňujú reputáciu dôveryhodnosti a predstavujú zdravie pokožky a krásu.

Dovoľte mi podeliť sa s vami o môj príbeh o tom, ako sa zo sna stala práca, ktorej sa venujem 10 rokov.

Už od môjho detstva som vnímala krásu ľudí ako samozrejmosť v tom zmysle, že existuje v každom z nás. Každá žena má v sebe krásu aj keď nie vždy sme s krásou, ktorá nám bola daná stotožnené. Takmer každá žena by najradšej zmenila svoje rovné vlasy za kučeravé, svoje hnedé oči za modré, svoj výrazný nos za menej nápadný a ach tie lícne kosti....no prečo by nemohli byť viac výrazné? 

 

Každá črta tváre je jedinečná a každá z nás je jedinečná.

 

Práve táto myšlienka ma ako násťročnú viedla k tomu aby som svoje vzdelanie venovala štúdiu dermatológie, kozmetiky a vizáže. V roku 2013 som získala všetku požadovanú kvalifikáciu a otvorila som si svoj vlastný salón. Od tej doby som tu, s podporou vás všetkých, naďalej sa venujem štúdiu a svoje poznatky prinášam k vám a pomáham vám so všetkými potrebami vašej krásy. Produkty, ktoré používam pri ošetreniach si nevyberám podľa silného marketingu a pekného obalu. Vždy je podstatou zloženie, koncentrácia účinných látok, ich kombinácia a celkové výsledky na pleti. 

 

Moja filozofia je jednoduchá - kombinovať najlepšie, moderné liečebno - klinické postupy, v kombinácií s tradíciou krásy „starej školy“ a ukázať vám jedinečnosť, ktorá je vo vás.

Vítam vás v mojom salóne s otvorenou náručou a viem, že spolu dokážeme splniť váš krásny sen.

Uvidíme sa čoskoro!

Lubi 

 

Kontakt

Email:                                                                                                Tel:                                                                         Adresa:

orolinova.lubica@gmail.com                                                         00421 907 529 613                                                  Dunajská 35, 811 01, Bratislava