unnamed (2).jpg

Vitajte

Naša práca v SKIN CARE by Ľubica Orolínová je založená na myšlienke prirodzenej krásy.

Filozofia našich ošetrení sa zameriava na zdravie pokožky a je vyjadrením našej vášne a filozofie: spájať novodobú účinnosť so starou múdrosťou krásy. Prvoradé sú výsledky, no rovnako aj zabezpečenie toho, aby klienti odchádzali s pocitom omladenia, relaxácie a pokoja.

Pleťové ošetrenia sú navrhnuté ako séria prispôsobiteľných ošetrení zameraných na riešenie množstva kožných problémov od dehydratácie, straty pevnosti, nerovnú textúru pokožky až po citlivosť, pigmentáciu, fádnosť a nedokonalosti.

Vitajte v SKIN CARE by Ľubica Orolínová.

SALÓNOVÁ ETIKETA

REZERVÁCIA

Ak chcete získať svoj preferovaný deň a čas, prosíme vás, aby ste si termín rezervovali v dostatočnom časovom predstihu. Vždy sa budeme snažiť vyhovieť vášmu plánu, avšak v prípadoch, keď to nebude možné, vás môžeme zapísať do zoznamu, a ak sa uvoľní vami preferovaný termín, budeme vás kontaktovať.

ZRUŠENIE ALEBO ZMENA TERMÍNU

Ak vás nepredvídané okolnosti nútia v krátkom čase zmeniť dohodnutý termín, obráťte sa na nás a preplánujeme ho. To isté platí aj pri zrušení termínu. Stačí poslať sms s dátumom a časom vášho termínu a informáciou o jeho zrušení.
Prosíme kontaktujte nás ihneď ako viete, že nemôžete prísť a nenechávajte si zrušenie alebo presúvanie termínu na poslednú chvílu.
CENA A SLUŽBY
Pokrok v technologickej a kozmetickej oblasti rýchlo napreduje. Preto sa aj my neustále školíme a študujeme, vďaka čomu upravujeme a vylepšujeme naše procedúry. Vďaka tomu môžeme ošetrenia upraviť tak, aby predstavovali najlepšie postupy v oblasti kozmetiky a zlepšovania stavu pokožky.  Ceny ošetrení sa tiež môžu meniť.
DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Darčekové certifikáty je možné zakúpiť priamo v salóne. Platnosť poukazov je 12 mesiacov od dátumu zakúpenia. Môžu sa využiť na konkrétne ošetrenie alebo na kúpu produktov. 
Darčekové certifikáty majú elegantný dizajn, sú krásne zabalené v priesvitnej obálke a sú previazané jemnou stuhou.
PRED VAŠÍM PRVÝM TERMÍNOM
Odporúčam vám, aby ste sa vyhli opaľovaniu tváre, krku a dekoltu počas siedmich dní pred svojím termínom. Poznamenajte si tiež podrobnosti o vašom súčasnom domácom režime, o stave pokožky a akýchkoľvek nedávnych exfoliáciách, laserových alebo nápravných ošetreniach, tetovaní obočia, injekčných aplikáciách a voskovaní, ktoré ste absolvovali v krátkej dobe pred termínom.

Kontakt

Email:                                                             Tel:                                              Adresa:

orolinova.lubica@gmail.com                              00421 907 529 613                        Dunajská 35, 811 01, Bratislava