V I T A J T E

Salónová etiketa

Rezervácia

Ak chcete získať svoj preferovaný deň a čas, prosíme vás, aby ste si termín rezervovali v dostatočnom časovom predstihu. Vždy sa budeme snažiť vyhovieť vášmu plánu, avšak v prípadoch, keď to nebude možné, vás môžeme zapísať do zoznamu, a ak sa uvoľní vami preferovaný termín, budeme vás kontaktovať.

IMG_0046.jpg
IMG_6178.HEIC

Zmena alebo zrušenie termínu

Ak vás nepredvídané okolnosti nútia zmeniť dohodnutý termín, obráťte sa na nás a preplánujeme ho. To isté platí aj pri zrušení termínu. Stačí poslať sms s dátumom a časom vášho termínu a informáciou o jeho zrušení.
Prosíme kontaktujte nás ihneď ako viete, že nemôžete prísť a nenechávajte si zrušenie alebo presúvanie termínu na poslednú chvílu. Pri zrušení termínu menej ako 24 hodín pred vaším termínom, hradíte 50% z celkovej sumy rezervácie. 
6b.jpg

Ceny a služby

Pokrok v technologickej a kozmetickej oblasti rýchlo napreduje. Preto sa aj my neustále školíme a študujeme, vďaka čomu upravujeme a vylepšujeme naše procedúry. Vďaka tomu môžeme ošetrenia upraviť tak, aby predstavovali najlepšie postupy v oblasti kozmetiky a zlepšovania stavu pokožky.  Ceny ošetrení sa tiež môžu meniť.
IMG_0052.jpg
IMG_0051.jpg

Darčekové poukážky

Darčekové certifikáty je možné zakúpiť priamo v salóne. Platnosť poukazov je 12 mesiacov od dátumu zakúpenia. Môžu sa využiť na konkrétne ošetrenie alebo na kúpu produktov. 
Darčekové certifikáty majú elegantný dizajn, sú krásne zabalené a previazané jemnou stuhou.

Pred vaším prvým termínom

Odporúčam vám, aby ste sa vyhli opaľovaniu tváre, krku a dekoltu počas siedmich dní pred svojím termínom. Poznamenajte si tiež podrobnosti o vašom súčasnom domácom režime, o stave pokožky a akýchkoľvek nedávnych exfoliáciách, laserových alebo nápravných ošetreniach, tetovaní obočia, injekčných aplikáciách a voskovaní, ktoré ste absolvovali v krátkej dobe pred termínom.
IMG_0053_edited.jpg