Ošetrenia pleti s masážou

V našej ponuke je aj komplexná analýza pre tých, ktorí by chceli ošetrenie na mieru. Uvítacie ošetrenie je úplne prispôsobené vašim vlastným jedinečným potrebám. Konzultáciou získame informácie na základe ktorých budeme čerpať z výberu rôznych techník na očistenie, upokojenie, zjemnenie, posilnenie a vyživovanie vašej pleti. Toto ošetrenie odporúčam klientom, ktorý začínajú so starostivosťou o pleť na profesionálnej úrovni. Ošetrenia je možné upraviť do polohy v polosede pre klientky, ktoré sú v neskorších trimestroch a majú problémy ležať na chrbte dlhší čas.

Naše

ošetrenia

01

Hydratácia a rozjasnenie

65,00€

Luxusné ošetrenie, ktoré pôsobí proti trans-epidermálnej strate vody spôsobenej stresom, nedostatkom spánku či nevyváženou stravou. Po dôkladnom očistení, exfoliácii a hydratácii sa pokožka stráca v drenážnej francúzskej masáži a následne je stimulovaná produkcia kolagénu a elastínu v hyalurónovej maske. Ideálne ošetrenie pre podporu pleti v každom ročnom období alebo ako darček. Toto ošetrenie je perfektné pred špeciálnou udalosťou pre bezchybnú, čistú a rozjasnenú pleť. Pokožka je hydratovaná a žiarivá.

03

Čistenie a upokojenie

65,00€

Ošetrenie pre pleť s akné a zápalovým stavom kože je navrhnuté tak, aby sme pleť šetrne vyčistili a upokojili. Po starostlivom očistení pokožky nanesieme jemný, hĺbkový peeling a výživný koktail posilňujúcich aktívnych látok na povzbudenie detoxikácie a zmiernenie akýchkoľvek zápalov. Pri aktívnom, akútnom akné masáž nevykonávame. Akonáhle pleť stabilizujeme vďaka počiatočným ošetreniam, môžeme do ošetrenia pridať drenážnu francúzsku masáž, ktorá zmierni opuch po čistení a vďaka prekrveniu pokožky zmierni začervenanie pleti. 

02

Detox a okysličenie

60,00€

Vhodný pre väčšinu typov pleti a ideálne ošetrenie na podporu a udržanie optimálneho zdravia pokožky. Starostlivá exfoliácia peelingom pripraví pokožku na infúziu enzýmov a vitamínov, ktoré podporujú medzibunkovú komunikáciu a rast. Jemné čistenie a exfoliácia zaisťuje dokonale čistý základ pleti. Tým, že odstráni odumreté bunky kože, podporí vstrebávanie aktívnych látok do pleti. Drenážna francúzska masáž prekrví pokožku a zvyšuje obsah vody v epiderme. Po ošetrení je pleť hydratovaná prečistená, vyživená a žiarivá. 

04

Anti age

75,00€

Luxusné ošetrenie na omladenie pleti. Pri tomto ošetrení sa zameriavame na problémy, ako je dehydratácia, citlivosť či hormonálne zmeny. Využívame tradičné postupy a najlepšie organické kozmetické formulácie. Kombinácia enzymatických peelingov, silných antioxidantov a posilňujúcich hydratačných masiek pomáha pri zdokonaľovaní a obnovovaní pleti a zároveň ponúka úľavu od oxidačného stresu, znečistenia a hormonálnych výkyvov. Blažená francúzska masáž podporuje krvný obeh a lymfodrenáž. Účinne stimuluje kolagén a elastín a zanecháva pokožku čistú, vyživovanú a rozjasnenú.