top of page

Ošetrenia pleti s masážou

V našej ponuke je aj komplexná analýza pre tých, ktorí by chceli ošetrenie na mieru. Uvítacie ošetrenie je úplne prispôsobené vašim vlastným jedinečným potrebám. Konzultáciou získame informácie na základe ktorých budeme čerpať z výberu rôznych techník na očistenie, upokojenie, zjemnenie, posilnenie a vyživovanie vašej pleti. Toto ošetrenie odporúčam klientom, ktorý začínajú so starostivosťou o pleť na profesionálnej úrovni. Ošetrenia je možné upraviť do polohy v polosede pre klientky, ktoré sú v neskorších trimestroch a majú problémy ležať na chrbte dlhší čas.

Masáž s liftingovým, okysličujúcim a revitalizačným účinkom začína na ramenách pokračuje cez dekolt, trapézy a krk, kde nám uvoľňuje tvárové svaly, vďaka čomu vieme pri masáži tváre lepšie uvoľniť napätie a docieliť čo najlepší výsledok. Masáž ukončíme masírovaním vlasovej pokožky. 

Táto masáž je charakteristická radou špecifických pohybov, a je založená na mobilizácii hlbokých tkanív. Vedie pozdĺž svalového pruhu, cielene pôsobí na mimické svaly tváre a do hĺbky stimuluje schopnosť kožných tkanív vstrebávať aktívne látky. 

Cena: 75 EUR

IMG_0045.jpg
bottom of page