Pleťové ošetrenia s masážou

Kozmetická masáž je nenahraditeľným prvkom v profesionálnom ošetrení pleti. Masáž s liftingovým, okysličujúcim a revitalizačným účinkom začína na ramenách pokračuje cez dekolt, trapézy a krk, kde nám uvoľňuje tvárové svaly, vďaka čomu vieme pri masáži tváre lepšie uvoľniť napätie a docieliť čo najlepší výsledok. Masáž ukončíme masírovaním vlasovej pokožky. Táto masáž je charakteristická radou špecifických pohybov, a je založená na mobilizácii hlbokých tkanív. Vedie pozdĺž svalového pruhu, cielene pôsobí na mimické svaly tváre a do hĺbky stimuluje schopnosť kožných tkanív vstrebávať aktívne látky. Kontúry tváre a krku sú opätovne vytvarované, masáž má viditeľný a dlhotrvajúci liftingový účinok. Pleť výrazne stimuluje, prekrvuje pokožku, omladzuje, pôsobí protivráskovo, relaxačne a detoxikačne.

Dĺžka ošetrenia s masážou je 90 -120 minút

Uvítacie ošetrenie

 

Komplexná analýza pre tých, ktorí by chceli ošetrenie na mieru. Uvítacie ošetrenie je úplne prispôsobené vašim vlastným jedinečným potrebám. Konzultáciou získame informácie na základe ktorých budeme čerpať z výberu rôznych techník na očistenie, upokojenie, zjemnenie, posilnenie a vyživovanie vašej pleti. Toto ošetrenie odporúčam klientom, ktorý začínajú so starostivosťou o pleť na profesionálnej úrovni.

Hydratácia a rozjasnenie

 

Luxusné ošetrenie, ktoré pôsobí proti trans-epidermálnej strate vody spôsobenej stresom, nedostatkom spánku či nevyváženou stravou. Po dôkladnom očistení, exfoliácii a hydratácii sa pokožka stráca v drenážnej francúzskej masáži a následne je stimulovaná produkcia kolagénu a elastínu v hyalurónovej maske. Ideálne ošetrenie pre podporu pleti v každom ročnom období alebo ako darček.

Čistenie a upokojenie 

Ošetrenie pre pleť s akné a zápalovým stavom kože je navrhnuté tak, aby sme pleť šetrne vyčistili a upokojili. Po starostlivom očistení pokožky nanesieme jemný, hĺbkový peeling a výživný koktail posilňujúcich aktívnych látok na povzbudenie detoxikácie a zmiernenie akýchkoľvek zápalov. Drenážna francúzska masáž zmierni opuch po čistení a vďaka prekrveniu pokožky zmierni začervenanie pleti. Avšak v prípadoch akútneho akné masáž nevykonávame.

Detox a okysličenie 

Vhodný pre väčšinu typov pleti a ideálne ošetrenie na podporu a udržanie optimálneho zdravia pokožky. Starostlivá exfoliácia peelingom pripraví pokožku na infúziu enzýmov a vitamínov, ktoré podporujú medzibunkovú komunikáciu a rast. Po ošetrení je pleť hydratovaná prečistená, vyživená a žiarivá.

Pripravená zažiariť

Perfektné ošetrenie pred udalosťou pre bezchybnú, čistú a rozjasnenú pleť. Jemné čistenie a exfoliácia zaisťuje dokonale čistý základ pleti. Tým, že odstráni odumreté bunky kože, podporí vstrebávanie aktívnych látok do pleti. Drenážna francúzska masáž prekrví pokožku a zvyšuje obsah vody v epiderme. Pokožka je hydratovaná a žiarivá.

Ošetrenie pleti v tehotenstve

Luxusné ošetrenie na pre-a postnatálne omladenie pleti. Pri ošetrení pleti v tehotenstve sa zameriavame na problémy, ako je dehydratácia, citlivosť či hormonálne zmeny. Využívame tradičné postupy a najlepšie organické kozmetické formulácie. Kombinácia enzymatických peelingov, silných antioxidantov a posilňujúcich hydratačných masiek pomáha pri zdokonaľovaní a obnovovaní pleti a zároveň ponúka úľavu od oxidačného stresu, znečistenia a hormonálnych výkyvov. Blažená francúzska masáž podporuje krvný obeh a lymfodrenáž. Účinne stimuluje kolagén a elastín a zanecháva pokožku čistú, vyživovanú a rozjasnenú. Toto ošetrenie je možné upraviť do polohy v polosede pre tých, ktorí sú v neskorších trimestroch a majú problémy ležať na chrbte dlhší čas.

Kontakt

Email:                                                             Tel:                                              Adresa:

orolinova.lubica@gmail.com                              00421 907 529 613                        Dunajská 35, 811 01, Bratislava