top of page

ĽUBICA
OROLÍNOVÁ

Zo sna sa stala práca, ktorej sa venujem 13 rokov.
IMG_9984f.jpg
CA5A6073_edited.jpg

​Už od môjho detstva som vnímala krásu ľudí ako samozrejmosť v tom zmysle, že existuje v každom z nás. Máme v sebe krásu aj keď nie vždy sme s krásou, ktorá nám bola daná stotožnené. Takmer každá žena by najradšej zmenila svoje rovné vlasy za kučeravé, svoje hnedé oči za modré, svoj výrazný nos za menej nápadný a ach tie lícne kosti....no prečo by nemohli byť viac výrazné?

Práve táto myšlienka ma ako násťročnú viedla k tomu aby som svoje vzdelanie venovala štúdiu dermatológie, kozmetiky a vizáže. V roku 2013 som získala všetku požadovanú kvalifikáciu a otvorila som si svoj vlastný salón. Od tej doby som tu, s podporou vás všetkých, naďalej sa venujem štúdiu a svoje poznatky prinášam k vám a pomáham vám so všetkými potrebami vašej krásy. Produkty, ktoré používam pri ošetreniach si nevyberám podľa silného marketingu a pekného obalu. Vždy je podstatou zloženie, koncentrácia účinných látok, ich kombinácia a celkové výsledky na pleti. 

Moja filozofia je jednoduchá - kombinovať najlepšie, moderné liečebno - klinické postupy s tradíciou krásy „starej školy“ a ukázať vám jedinečnosť, ktorá je vo vás. Na váš dôležitý a krásny deň vás pripravím v príjemnej atmosfére aj vďaka dlhoročným skúsenostiam, nadšeniu, precíznej práci a zmyslu pre detail.

Vítam vás v mojom salóne a viem, že spolu dokážeme splniť váš krásny sen.

Vidíme sa čoskoro!

Lubi 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page