top of page

"Profesií vizážista sa venujem od roku 2011. Ku každému pristupujem individuálne a pred tým, ako začnem vytvárať váš look, prekonzultujeme vašu predstavu a vizáž vytvorím na mieru pre vás." 

Moja tvorba sa nachádza v uznávaných fashion magazínoch, spolupracujem pri vytváraní reklamných kampaní na Slovensku, ako aj na medzinárodnej úrovni, napríklad O2, Loccitane, T-com, ďalej na TV projektoch (JOJ, Markíza, RTVS), často pri fotení módnych editoriálov spolupracujem s Miss Slovensko, ďalej s modelingovými agentúrami ako Elite models, M-management, Exit model management, či na módnych prehliadkach v spolupráci s návrhármi ako Katarína Vavrová, Ema Klein, Jana Ľuptáková a ďalší... 

Príjemná atmoséfra a dobrá nálada neodmysliteľne partí k mojej práci. Medzi mojich slávnych klientov patria mená ako spevácka legenda Beata Dubasová, top moderátori ako Janette Štefánková, Diana Hágerová, Matej Sajfa Cifra, Viliam Rozboril , Martin Pyco Rausch, Adela Banášová, Barbora Krajčírová, Miriam Kalisová, talentované herecké divy ako Lucia Hurajová, ​Mirka Partlová, Zuzana Krónerová, Zdena Studenková, speváčky Sima Martausová, Barbora Švidraňová, Natália Hatalová, tiež Dominika Cibulková a mnohé ďalšie.

Mala som to potešenie spolupracovať s mnohými talentovanými fotografmi, ako sú Michal Hudec, Lukáš Dvořák, Andrea Jacenková, Berta Švarc, Peter Frolo, Palo Bobek, Gavulka, Adam Rustman, David Mináč, Tomáš Thurzo, Katarína Šlesar ...

Vo svoj veľký deň plný lásky moje služby využívajú nevesty, ktoré túžia byť krásne a v makeupe sa cíťiť sama sebou, no zároveň si bezstarostne užívať šťastie a príjemnú atmosféru svadobného rána. A to v ten deň žena potrebuje. Vo svadobnom odvetví spolupracujem s portálom Perfect Day, s časopisom Svadba, so svadobnými agentúrami Lovely Day, Wedday, Spicy wedding, Ambientes, Petra Wolfert, so svadobnými fotografmi Gabriela Jarkovská, Panamera Žitňanski, My pretty photography, MEMO photo agency, LK studio, Diana Čermaková, Lucia Brezianská, a s ďaľšími svadobnými dodávateľmi ako sú Floretally, Jarabina, Ateliér Papaver, Peony, Yoora studio, Svadobný salón Isabell, Wedding Avenue, Nicole, WEM, Zarina Šimkovič, Jana Pištejová, Jana Jurčenko a ďaľší.

Či už je to pre komerčnú prácu, súkromnú akciu alebo pre veľký deň nevesty, zakladám si na svojom profesionálnom prístupe a schopnosti zdokonaľovať individuálnu krásu každého človeka.

 
bottom of page